«Powrót

Załatwiaj sprawy podatkowe nie wychodząc z domu

Załatwiaj sprawy podatkowe nie wychodząc z domu

Załatwiaj sprawy podatkowe nie wychodząc z domu

Na zdjęciu widoczna jest postać mężczyzny który palcem wskazującym pokazuje na laptopa

W związku aktualną sytuacją epidemiologiczną oraz potrzebą ograniczania bezpośrednich kontaktów, w trosce o bezpieczeństwo Państwa zdecydowaliśmy się na czasowe ograniczenie dostępu do urzędów skarbowych w województwie wielkopolskim.
Ograniczenie dostępu potrwa do 10 kwietnia  2020 r.
Zachęcamy do korzystania z rozwiązań nie wymagających osobistej wizyty w urzędzie skarbowym::

 

W każdym z urzędów skarbowych uruchomione zostały numery telefonów na potrzeby telefonicznej informacji dla podatników. Znajdą je Państwo na stronach internetowych poszczególnych urzędów komunikatach o tytule "E-usługi pozwalają na szybki kontakt z US" – wykaz wszystkich jednostek w formie załącznika do pobrania (plik PDF, 160 KB).

W czasie ograniczonego dostępu do urzędów, papierowe dokumenty (deklaracje, pisma, inne dokumenty) będzie można pozostawić w wyznaczonym miejscu w siedzibie urzędu - bez potwierdzenia wpływu.

W razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących wypełnienia zeznania rocznego zapraszamy do skorzystania z infolinii PIT uruchomionej we wszystkich urzędach skarbowych województwa oraz Izbie Administracji Skarbowej w Poznaniu – wykaz numerów infolinii do pobrania (plik PDF, 116 KB).

Do Państwa dyspozycji jest również ogólnopolska Infolinia Krajowej Informacji Skarbowej (KIS), gdzie dla usługi Twój e-PIT została wydzielona specjalna linia telefoniczna oraz adresy e-mail do kontaktu:

Pliki do pobrania

Rejestr zmian