«Powrót

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Stoisko Izby Administracji Skarbowej w Poznaniu. Zdjęcie grupowe funkcjonariuszy i pracowników wielkopolskiej KAS. Na stołach są rozłożone różne eksponaty.
Stoisko Izby Administracji Skarbowej w Poznaniu. Zdjęcie grupowe funkcjonariuszy. Na stołach rozłożony jest sprzęt techniczny do zadań specjalnych. Obok stoiska leży pies służbowy oraz zaparkowane są dwa oznaczone samochody.
Stoisko Izby Administracji Skarbowej w Poznaniu. Zdjęcie grupowe funkcjonariuszy. Na stołach leżą różne eksponaty. Przed stoiskiem
siedzi pies służbowy, obok niego kuca jego opiekun.
Stoisko Izby Administracji Skarbowej w Poznaniu. Funkcjonariusz Służby Celno-Skarbowej zakłada dziecku kamizelkę kuloodporną
Przy stoisku Izby Administracji Skarbowej w Poznaniu stoją ludzie.
W samochodzie Służby Celno-Skarbowej siedzi funkcjonariusz oraz dziecko, które trzyma w ręku
  • Wielki finał WOŚP 2024 już za nami.
  • Graliśmy razem z Orkiestrą w Poznaniu, Kaliszu i Pile.

Przy naszych stoiskach można było spotkać funkcjonariuszy z Wielkopolskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Poznaniu, a wśród nich: techników kryminalistycznych, funkcjonariuszy od zadań specjalnych, psy służbowe wraz ze swoimi opiekunami oraz naszych ratowników. Nie zabrakło specjalistycznych samochodów Służby Celno-Skarbowej, okazów z gatunków chronionych oraz świetnej atmosfery i uśmiechów.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się okazy CITES, czyli wyroby wykonane z gatunków zagrożonych wyginięciem. Chęć zdobycia wiedzy na ich temat dotyczyła nie tylko najmłodszych, ale też dorosłych. Staraliśmy się wyczulić odwiedzających, że przewóz bez pozwoleń spoza UE takich pamiątek jest zabroniony.

Nasi technicy kryminalistyczni pokazywali jak zabezpieczyć ślady i pobrać odciski palców. Chętnych do zdobycia odcisku własnej dłoni nie zabrakło.

Najmłodsi mogli również przymierzyć kask, kamizelkę kuloodporną oraz zobaczyć z bliska specjalistyczny sprzęt używany podczas działań prowadzonych przez funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej.

Wszystkim odwiedzającym dziękujemy za wspólnie spędzony czas.