«Powrót

W kontakcie z Urzędem Skarbowym korzystaj z elektronicznych form obsługi Klienta

W kontakcie z Urzędem Skarbowym korzystaj z elektronicznych form obsługi Klienta

W kontakcie z Urzędem Skarbowym korzystaj z elektronicznych form obsługi Klienta

Kolorowe kostki z piktogramami: symbol at, list, telefon komórkowy, telefon stacjonarny.
  • Zachęcamy do korzystania z elektronicznych form rozliczeń i zdalnego kontaktu z nami.
  • W wyjątkowych sprawach, których nie można załatwić elektronicznie, wprowadziliśmy możliwość wizyty w urzędzie po wcześniejszym umówieniu terminu.

Korzystanie z elektronicznych form obsługi Klienta


Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) zachęca do korzystania z e-usług i kontaktu z urzędami skarbowymi poprzez e-PUAP i infolinie.

Usługi e-Deklaracje i Twój e-PIT, dostępne na stronie podatki.gov.pl (link otwiera się w nowym oknie), pozwalają na sprawne rozliczanie podatków bez wizyty w urzędzie skarbowym.

Natomiast w serwisie biznes.gov.pl (link otwiera się w nowym oknie) znajdują się opisy elektronicznych usług świadczonych przez urzędy skarbowe, między innymi informacje o tym w jaki sposób, elektronicznie, można złożyć wniosek i uzyskać zaświadczenie o niezaleganiu w podatkach oraz należnościach celnych lub stwierdzające stan zaległości.

Kontakt z urzędem skarbowym


Aktualne numery telefonów, a także adres e-mail i adres skrzynki ePUAP można znaleźć na stronie naszego urzędu w zakładce "Kontakt".

Wizyta w urzędzie


W wyjątkowych sytuacjach, w których nie można załatwić sprawy przez e-usługi, możliwa jest wizyta w naszym urzędzie przez 5 dni w tygodniu, wyłącznie po wcześniejszym zarezerwowaniu terminu:

  • Poniedziałek od 8:00 do 18:00
  • Wtorek - piątek od 8:00 do 15:00
Wizytę można umówić elektronicznie przez stronę rezerwacyjną w serwisie www.wielkopolskie.kas.gov.pl lub dzwoniąc do naszego urzędu skarbowego.

Klienci będą przyjmowani z zachowaniem szczególnych środków ostrożności.

Prosimy o stosowanie się do zaleceń zamieszczonych w siedzibie urzędu.