«Powrót

Wielkopolskie obchody Narodowego Święta Niepodległości

Wielkopolskie obchody Narodowego Święta Niepodległości

Wielkopolskie obchody Narodowego Święta Niepodległości

Wojewoda Wielkopolski przemawia na uroczystościach 105. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę na Łęgach Dębińskich w Poznaniu.
Pododdział Reprezentacyjny Izby Administracji Skarbowej w Poznaniu wraz z Dyrektorem IAS w Poznaniu oraz Zastępcą Naczelnika Wielkopolskiego Urzędu Celno-Skarbowego
Poczet Sztandarowy Izby Administracji Skarbowej w Poznaniu z Dyrektorem IAS w Poznaniu
Poczet Sztandarowy Izby Administracji Skarbowej w Poznaniu z Naczelnikiem Wielkopolskiego Urzędu Celno-Skarbowego
  • Izba Administracji Skarbowej (IAS) w Poznaniu uczestniczyła w poznańskich obchodach organizowanych przez wojewodę wielkopolskiego.
  • Uroczystości 105. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę odbyły się na Łęgach Dębińskich w Poznaniu.

Wojewódzkie obchody Narodowego Święta Niepodległości rozpoczęła uroczysta msza św. w intencji Ojczyzny odprawiona w Farze Poznańskiej.

Główne wydarzenia obyły się na Łęgach Dębińskich, w Parku im. Jana Pawła II. Uczestniczyli w nich przedstawiciele władz państwowych, wojewódzkich, samorządowych, kombatanci a także setki mieszkańców Poznania. W wielkopolskich obchodach, reprezentując Krajową Administrację Skarbową (KAS), wziął udział Pododdział Reprezentacyjny IAS w Poznaniu.

W wydarzeniu uczestniczyli również Pan Marek Pospieski - Dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Poznaniu, Pan Rafał Ratajczak - Naczelnik Wielkopolskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Poznaniu oraz Pan Grzegorz Czerniewicz – Zastępca Naczelnika Wielkopolskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Poznaniu.

Organizatorem poznańskich obchodów był wojewoda wielkopolski Michał Zieliński.