«Powrót

Przedsiębiorcy wybrali najbardziej przyjazne podatnikom urzędy

Przedsiębiorcy wybrali najbardziej przyjazne podatnikom urzędy

Przedsiębiorcy wybrali najbardziej przyjazne podatnikom urzędy

Gala finałowa 17 edycji konkursu Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy
Wręczenie wyróżnień wielkopolskim laureatom – Naczelnik Urzędu Skarbowego w Rawiczu
Wręczenie wyróżnień wielkopolskim laureatom – Naczelnik Urzędu Skarbowego w Kępnie
Wręczenie wyróżnień wielkopolskim laureatom – Naczelnik Urzędu Skarbowego w Kole
Wielkopolscy laureaci w towarzystwie ministra Piotra Walczaka i Prezesa BCC Marka Goliszewskiego oraz Dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Poznaniu Agnieszki Szymankiewicz.
  • Za nami 17. edycja konkursu „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy".
  • W tegorocznej edycji wyróżniono 65 jednostek z całego kraju.
  • Wśród laureatów znalazły się również wielkopolskie urzędy: w Rawiczu, Kole i Kępnie.

Gala finałowa kolejnej edycji konkursu organizowanego przez Business Centre Club we współpracy z Ministerstwem Finansów odbyła się 25 czerwca 2019 r. w siedzibie BCC w Warszawie.
Przedstawiciele biznesu oceniali jakość obsługi podatnika przez urząd, łatwość komunikacji i kompetencje pracowników. Ostatecznie wyróżnienia nadano 65 urzędom, a nagrodzeni będą mogli przez kolejny rok (do czasu rozstrzygnięcia 18. edycji) posługiwać się tytułem "Urzędu Skarbowego Przyjaznego Przedsiębiorcy".
Laureatom gratulował wiceminister finansów, Szef KAS nadinsp. Piotr Walczak, który podkreślił znaczenie dobrych relacji pomiędzy administracją skarbową i przedsiębiorcami a także rangę konkursu.
Gratulacje przekazał wyróżnionym urzędom również prezes BCC Marek Goliszewski. Wskazał on na europejski i międzynarodowy wymiar, jaki na przestrzeni lat zyskał konkurs, a także odczytał list Przewodniczącego Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego Luca Jahiera.
Warto podkreślić, że dla wielkopolskich urzędów skarbowych wyróżnienia te nie były nowością. Urząd Skarbowy w Rawiczu tytuł najbardziej przyjaznego dla świata biznesu otrzymał w tym roku już po raz 12. Dla skarbówek z Kępna i z Koła było to 4 odznaczenie w 17-letniej historii konkursu.
Zapraszamy do relacji z wydarzenia na stronie BCC: Już po raz 17. rozstrzygnięto konkurs Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy organizowany przez BCC przy współudziale Ministerstwa Finansów (link otwiera nowe okno w serwisie zewnętrznym).