«Powrót

Wielkopolska KAS partnerem dla eksporterów

Wielkopolska KAS partnerem dla eksporterów

Wielkopolska KAS partnerem dla eksporterów

  • III Forum Eksportowe odbędzie się 15 czerwca br. w siedzibie Urzędzie Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego.
  • W tej edycji głównym tematem będą programy pomocowe i wsparcie finansowe dla przedsiębiorców chcących rozwijać swój potencjał eksportowy.
  • Jednym z partnerów wydarzenia jest Izba Administracji Skarbowej w Poznaniu.

Organizatorem Forum jest Wielkopolskie Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów w Departamencie Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu.

Forum dedykowane jest wszystkim obecnym i przyszłym przedsiębiorcom, ekspertom biznesu, pracownikom samorządów lokalnych, współpracujących na co dzień z firmami w gminach i powiatach, jak również studentom wszystkich kierunków, dla których przygoda z eksportem może zacząć się jeszcze na studiach.

W programie wydarzenia planowane są zarówno prelekcje specjalistów z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Ministerstwa Spraw Zagranicznych oraz Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, jak też Giełda Kooperacyjna, w ramach której przedsiębiorcy będą mogli skorzystać z indywidualnych porad i rozmów z przedstawicielami administracji oraz instytucji otoczenia biznesu.

Nas również tam nie zabraknie - Wielkopolska Administracja Skarbowa będzie udzielać informacji w kwestiach podatkowych i celnych związanych z eksportem.

Więcej szczegółów oraz informacje na temat zgłoszenia udziału w forum na stronie organizatora (link otwiera nowe okno w serwisie zewnętrznym).

Zapraszamy do udziału.

Pliki do pobrania

Powiązane linki