«Powrót

Oceń swój urząd skarbowy

Oceń swój urząd skarbowy

Oceń swój urząd skarbowy

Napis na grafice: Oceń urząd skarbowy. Szanowni Państwo! Uprzejmie informujemy że w celu pozyskania Państwa opinii na temat usług świadczonych na Sali Obsługi Urzędu Skarbowego w okresie od 26 listopada do 28 grudnia 2018 r. przeprowadzone zostanie badanie ankietowe. Zapewniamy, że uwagi i wnioski przekazane przez Państwa w ankiecie posłużą nam do doskonalenia naszej pracy, a tym samym do coraz lepszego spełniania Państwa oczekiwań. Ankieta jest całkowicie anonimowa, a każda informacja będzie dla nas istotna.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety dotyczącej oceny jakości obsługi bezpośredniej świadczonej na salach obsługi w urzędach skarbowych.

Badanie ankietowe zostanie przeprowadzone w okresie od 26 listopada do 28 grudnia 2018 r. w 380 urzędach skarbowych w kraju (w badaniu nie biorą udziału tzw. wyspecjalizowane urzędy skarbowe).

Ankiety w formie papierowej będą udostępnione na salach obsługi podatników w urzędach skarbowych. Wypełnione kwestionariusze ankiet klienci urzędu będą mogli umieścić w specjalnie przygotowanych skrzynkach.

Zapewniamy, że uwagi i wnioski przekazane przez Państwa w ankiecie posłużą nam do doskonalenia pracy urzędów skarbowych, a tym samym do coraz lepszego spełniania Państwa oczekiwań.

Ankieta jest całkowicie anonimowa, a każda informacja będzie dla nas istotna.