«Powrót

Wielkopolskie urzędy skarbowe dyżurowały w galeriach handlowych

Wielkopolskie urzędy skarbowe dyżurowały w galeriach handlowych

Wielkopolskie urzędy skarbowe dyżurowały w galeriach handlowych

Sobota z usługą Twój e-PIT w galeriach handlowych już za nami. Urzędnicy dyżurujący w 6 wielkopolskich lokalizacjach pomagali rozliczyć PIT i prezentowali nową funkcjonalność podatnikom odwiedzającym specjalnie przygotowane stanowiska w centrach handlowych.

Wielkopolska Administracja Skarbowa co roku spotyka się z klientami galerii handlowych, pomagając w wypełnieniu i wysłaniu zeznania PIT elektronicznie. W tej edycji wydarzenia zachęcaliśmy do skorzystania z nowej usługi Twój e-PIT, w której zeznanie podatkowe PIT-37 i PIT-38 jest już automatycznie przygotowane i wypełnione - wystarczy tylko sprawdzić je lub uzupełnić o dodatkowe informacje (np. o przysługujących ulgach) i zaakceptować, a trafi ono bezpośrednio do urzędu skarbowego.

Z pomocy ekspertów mogli skorzystać odwiedzający galerie handlowe M1 oraz Avenida w Poznaniu, a także Galerię Kalisz, Galerię Gniezno oraz Galerię nad Jeziorem w Koninie i Galerię Karuzela we Wrześni.

Zainteresowanych skorzystaniem ze specjalistycznego wsparcia nie brakowało. Nasze stoiska w Wielkopolsce odwiedziło w sobotę łącznie prawie pół tysiąca podatników.