«Powrót

Wielkopolskie obchody Dnia Krajowej Administracji Skarbowej

Wielkopolskie obchody Dnia Krajowej Administracji Skarbowej

Wielkopolskie obchody Dnia Krajowej Administracji Skarbowej

medale do wręczenia
goście siedzący w ławkach kościoła
sztandar Krajowej Administracji Skarbowej
ksiądz Biskup Grzegorz Balcerek odprawia mszę św.
goście siedzący w kościelnej ławie
ołtarz kościelny
wyprowadzany jest sztandar KAS
przemarsz orkiestry Reprezentacyjnej Sił Powietrznych
Dyrektor IAS Poznań przyjmuje meldunek od dowódcy uroczystości
katedra
odznaczenia pracowników cywilnych
odznaczenia pracowników cywilnych
awanse w stopniach służbowych
namiot z dyrekcją IAS oraz zaproszonymi gośćmi
przemarsz kompani honorowej
  • W środę 12 września br. przedstawiciele wielkopolskiej administracji skarbowej spotkali się na Ostrowie Tumskim w Poznaniu na uroczystych obchodach Dnia Krajowej Administracji Skarbowej.

W uroczystościach wzięli udział: Dyrektor Generalny Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu p. Jacek Woźniak, przedstawiciele administracji rządowej i samorządowej, reprezentanci służb mundurowych: Wojska Polskiego, Policji, Straży Granicznej, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Państwowej Straży Pozarnej, Służby Więziennej, Żandarmerii Wojskowej, Inspekcji Transportu Drogowego.

Obchody rozpoczęła msza św. w intencji funkcjonariuszy i pracowników Krajowej Administracji Skarbowej, której przewodniczył Jego Ekscelencja ksiądz Biskup Grzegorz Balcerek. Po mszy św. uroczystości przeniosły się na plac przykatedralny, gdzie uczestników powitała Pani Agnieszka Szymankiewicz - Dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Poznaniu.

Głównym punktem obchodów było wręczenie odznaczeń państwowych, mianowań na wyższe stopnie służbowe oraz wyróżnień za szczególne osiągnięcia w realizacji zadań na rzecz Krajowej Administracji Skarbowej. Odznaczenia za Długoletnią Służbę, wręczył w imieniu Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej, Dyrektor Generalny Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu. Mianowania na wyższe stopnie służbowe oraz wyróżnienia za szczególne osiągnięcia przekazała pracownikom oraz funkcjonariuszom Dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Poznaniu.

Na zakończenie uroczystego dnia uczestnicy i zaproszeni goście mieli okazję posłuchać koncertu Orkiestry Reprezentacyjnej Sił Powietrznych.

bip

Informacje o publikacji dokumentu

 
Data utworzenia: 14.09.2018 Data publikacji: 14.09.2018 15:29 Data ostatniej modyfikacji: 14.09.2018 15:29
Autor: Izba Administracji Skarbowej w Poznaniu Osoba publikująca: Justyna Alejska Osoba modyfikująca: Justyna Alejska
Rejestr zmian