«Powrót

O Konstytucji Biznesu w Poznaniu

O Konstytucji Biznesu w Poznaniu

O Konstytucji Biznesu w Poznaniu

Konferencja w Poznaniu była kolejnym z cyklu spotkań organizowanych przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości i Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii przy współpracy Ministerstwa Finansów i Krajowej Administracji Skarbowej. Eksperci rozmawiali z przedstawicielami biznesu o Konstytucji Biznesu oraz innych zmianach i uproszczeniach prawnych ułatwiających zakładanie i prowadzenie firm.

W spotkaniu wzięli udział m.in. Minister Przedsiębiorczości i Technologii Jadwiga Emilewicz, Zastępca Prezesa Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości Małgorzata Oleszczuk, Prezes Urzędu Dozoru Technicznego Andrzej Ziółkowski. Krajową Administrację Skarbową reprezentowała Dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Poznaniu Agnieszka Szymankiewicz oraz Naczelnik Wydziału Spraw Wierzycielskich i Rachunkowości Podatkowej Pani Małgorzata Orlińska, która zaprezentowała audytorium prezentację na temat rozwiązań wspierajacych mały biznes w ramach Konstytucji Biznesu.

Konferencji tradycyjnie towarzyszyła strefa informacyjna, w ramach której eksperci wielkopolskiej KAS udzielali przedsiębiorcom informacji i wyjaśnień dotyczących podatkowych aspektów prowadzenia działalności gospodarczej.

bip

Informacje o publikacji dokumentu

 
Data utworzenia: 28.09.2018 Data publikacji: 28.09.2018 14:03 Data ostatniej modyfikacji: 28.09.2018 14:05
Autor: Izba Administracji Skarbowej w Poznaniu Osoba publikująca: Cezary Kosman Osoba modyfikująca: Cezary Kosman
Rejestr zmian