«Powrót

Skarbówki z Kępna, Koła i Rawicza są przyjazne przedsiębiorcom

Skarbówki z Kępna, Koła i Rawicza są przyjazne przedsiębiorcom

Skarbówki z Kępna, Koła i Rawicza są przyjazne przedsiębiorcom

Wręczenie dyplomu dla Naczelnika US w Rawiczu
Wręczenie dyplomu dla Naczelnika US w Kole
Wręczenie dyplomu dla Naczelnika US w Kępnie
Dyplom dla Naczelnika US w Rawiczu
Dyplom dla Naczelnika US w Kole
Dyplom dla Naczelnika US w Kępnie

Za nami XV edycja konkursu Business Centre Club na Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy.
W tym roku wyróżniono 70 jednostek z całego kraju. W Wielkopolsce za najbardziej profesjonalne i przyjazne przedsiębiorcy uznali urzędy skarbowe z Kępna, Koła i Rawicza.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło na gali  finałowej, która odbyła się w  dniu 28 czerwca 2017 r.  w siedzibie BCC.  Uhonorowane urzędy będą mogły posługiwać się tytułem „Urzędu Skarbowego Przyjaznego Przedsiębiorcy" przez rok, kiedy to zostanie rozstrzygnięta kolejna edycja konkursu.

Przedsiębiorcy oceniali urzędy pod kątem jakości obsługi, umiejętności komunikacyjnych oraz kompetencji pracowników.  Należy podkreślić, że dla Urzędu Skarbowego w Rawiczu to już dziesiąte wyróżnienie w 15-letniej historii konkursu.

Naczelnikom wyróżnionych urzędów gratulacje złożył Prezes Business Center Club Marek Goliszewski, który  zwrócił uwagę na rolę wzajemnej współpracy pomiędzy administracją skarbową a przedsiębiorcami w kontekście dbałości o wspólny cel, jakim jest dobry, stabilny budżet naszego państwa. 

W imieniu Szefa Krajowej Administracji Skarbowej Mariana Banasia wystąpił Dyrektor Departamentu Poboru Podatków w Ministerstwie Finansów Tomasz Strąk. W odczytanym przez dyrektora liście skierowanym do uczestników gali minister pogratulował nagrodzonym, jednocześnie podkreślając, że pozytywne oceny wystawiane przez środowisko biznesu to najlepszy impuls do kolejnych zmian w administracji podatkowej ukierunkowanych na podatnika.

Jesteśmy przekonani, że w kolejnych konkursach BCC wielkopolskie urzędy podtrzymają dobrą passę i utrwalą pozytywny wizerunek wśród podatników i przedsiębiorców.

bip

Informacje o publikacji dokumentu

 
Data utworzenia: 30.06.2017 Data publikacji: 30.06.2017 12:57 Data ostatniej modyfikacji: 30.06.2017 12:57
Autor: Cezary Kosman Osoba publikująca: Cezary Kosman Osoba modyfikująca: Cezary Kosman
Rejestr zmian