«Powrót

Warsztaty podatkowe dla artystów

Warsztaty podatkowe dla artystów

Warsztaty podatkowe dla artystów

Grafika z napisem: Akademia Rynku Sztuki, 15-28 czerwca 2018, Poznań, konferencja i warsztaty
  • 28 czerwca br. o godz. 16.00 zapraszamy na bezpłatne szkolenie w ramach Akademii Rynku Sztuki.
  • Tematem zajęć będzie opodatkowanie działalności artystycznej, a poprowadzi je nasz ekspert, pani Katarzyna Grodziska - Kierownik Działu Podatków Dochodowych Izby Administracji Skarbowej w Poznaniu.

Wydarzenie jest jednym z punktów programu drugiej edycji Akademii Rynku Sztuki - projektu kulturalnego organizowanego przez Fundację Czapski Art Foundation, którego partnerem jest Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, a mecenasem - Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego. Akademia Rynku Sztuki to konferencja połączona z warsztatami poświęcona tematyce sztuki współczesnej i rynku sztuki.

Wśród wielu tematów, z jakimi muszą się zmierzyć w swojej karierze przedstawiciele wolnych zawodów artystycznych, są również i podatki. Podczas warsztatów postaramy się oswoić tę niełatwą tematykę i przybliżyć kwestie rozliczania się ze sprzedaży własnych prac artystycznych.

Szkolenie „Opodatkowanie działalności artystycznej" odbędzie się w piątek 28 czerwca o godz. 16.00 w gmachu głównym Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Warsztaty są bezpłatne, ale by wziąć w nich udział, trzeba się zapisać na stronie organizatora (link otwiera nowe okno w serwisie zewnętrznym).

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu.

Przydatne linki: